Верифікований профіль
10
Років досвіду
5
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
6
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
4 дні тому
Агенція з нерухомості Артеміда на ринку нерухомості працює офіційно з 2016 року.
З 2017 року входить до складу членів Спілки Фахівців з Нерухомості України (СФНУ).
З Вами працюють лише досвідчені та кваліфіковані ріелтор та юрист, професійні навички та знання яких постійно удосконалюються на курсах підвищення кваліфікації.
Ми захищаємо Ваші інтереси та супроводжуємо Вас на всіх етапах нашої співпраці, починаючи від перегляду/показу об'єкта та закінчуючи юридичним оформленням угоди. Цінуємо Вашу довіру та час

Оренда комерційної нерухомості (1)

  • 109 000 грн/міс
    436 грн/м²

    Дмитра Яворницького просп. (Карла Маркса), 5

    Доступна на короткий термін ЖК Магнат КМ
    багатофункціональне приміщення
    250 м²
    1 тиж. тому
    ВІЛЬНИЙ! Здам офіс (кабінетна система) ЖК «Магнат» Поверх 3/6 Кабінетна система. Можна орендувати всю площу 250 кв. м або половину (4 кабінети з 10) — близько 125 кв. м. Офісний ремонт, частково меблі, кондиціонер, є переговорна кімната, 2 санвузли, повноцінна кухня. Усе під охороною. Ціна 109 000 грн/міс + комунальні послуги. Готові до діалогу)
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.